PZW Człuchów  |  KONTAKT  |  LINKI 

WspółpracaBig Carp Portalpelzercrazycarpsklep karpiowy
Członkowie CKK

karpik Prezesa
Karol Dziemiańczyk
Grzegorz
Grzegorz Berezowski
Patrol SSR
Winicjusz Białek
Łukasz
Łukasz Szeremeta
Bartek
Bartek Szmoleń
Darek
Darek Kęsik
Tomek
Tomek Kowcun
Karol
Karol Winiarski
Maciej
Maciej Wdowczyk
Piotrek
Piotrek Bartecki
Kaziu
Kazimierz Januszewski


Angel messe "Faszination Angeln" 2012 w Niemczech

Dodano: 03.03.2012

Podczas gdy w Polsce w dniach 25 - 26 lutego odbywały się targi wędkarskie RYBOMANIA-CARSHOW w Poznaniu, ja postanowiłem wybrać się na Angel messe "Faszination Angeln" która miała miejsce w jednej z większych hal Emslandhallen w miejscowości Lingen w Niemczech. Poprzedni rok 2011 zgromadził około 12 tysięcy odwiedzających, w tym roku było ich równie dużo.

1

Już około godziny 10:00, po dotarciu na miejsce z trudem znalazłem wolne miejsce parkingowe.

2

Targi w Lingen przedstawiały wiele nowości ze świata wędkarstwa. Spotkać można było szeroka ofertę sprzętu wyczynowego, gruntowego i spinningowego. Jednak największą reprezentacje jeśli chodzi o ofertę sprzętową miało wędkarstwo morskie, które cieszy się olbrzymia popularnością w Niemczech. Do obejrzenia było masę sprzętu na kutry, plaże oraz ofert wypraw do Szwecji i Norwegi. Targi w Lingen to przede wszystkim wystawy jednych z większych sklepów wędkarskich z zachodnich Niemczech między innymi Hamburg, Leverkusen, Kassel, Meppen. Jednak celem mojej wyprawy było to co nas najbardziej kręci czyli zobaczyć co słychać w "karpiowym świecie":).

3

Na stoiskach wielu sklepów znalazłem asortyment sprzętu karpiowego czołowych firm w dość atrakcyjnych cenach. Całą gamę sprzętu na karpia prezentowały B Richi, Cormmoran.

4

5

Mixy bazowe, dipy, flowery, pellety oraz gotowe świeżo zrolowane kulki na każdą porę roku zaprezentowały Concept for you i WF Baits.

6

6

7

9

Na jednym ze stoisk zaskoczył nas Polski akcent z bogatą oferta Jaxona, który cieszył się niemałym zainteresowaniem zwiedzających.

10

11

Karpiarze również ci początkujący, mogli zaopatrzyć się w gotowe zestawy do rozpoczęcia sezonu.

12

Całkiem przyzwoita szklana karpiówka która pokona niejednego miśka.

13

14

W trakcie imprezy odbywały się panele dyskusyjne, prezentacje łowisk i technik połowu, opisy ciekawych wypraw na Ebro, do Szwecji oraz Norwegi. Można też było skorzystać z symulatora holu Merlina, którego oczywiście nie omieszkałem nie wypróbować. Niestety co dobre szybko się kończy, a z zakupionym arsenałem wybraliśmy się w drogę powrotną. Do zobaczenia nad Wodą.


Z karpiowym pozdrowieniem Piotr Bartecki.

(Zapraszam do obejrzenia pozostałych fotek)


Copyright © 2009-2011 CKK Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin