PZW Człuchów  |  KONTAKT  |  LINKI 

WspółpracaBig Carp Portalpelzercrazycarpsklep karpiowy
Członkowie CKK

karpik Prezesa
Karol Dziemiańczyk
Grzegorz
Grzegorz Berezowski
Patrol SSR
Winicjusz Białek
Łukasz
Łukasz Szeremeta
Bartek
Bartek Szmoleń
Darek
Darek Kęsik
Tomek
Tomek Kowcun
Karol
Karol Winiarski
Maciej
Maciej Wdowczyk
Piotrek
Piotrek Bartecki
Kaziu
Kazimierz Januszewski


II Carp Show Bydgoszcz 2012

Dodano: 09.02.2012

Zima jeszcze w pełni a już ciągnie wilka ... na ryby. Po raz kolejny wybraliśmy się na zimowe targi karpiowe tym razem zorganizowane przez Bygdoski Klub Karpiowy pod nazwą Carp Show 2012 Bydgoszcz. Nie zabrakło oczywiście wybitnych postaci świata karpiowego. Spotkać się i porozmawiać można było z Hadrianem Radziejewskim, który min. przedstawił Rainbow od podszewki, Markiem Hallasem, który zaprezentował nowości Adera na 2012r, Dawidem Patlewiczem z nowościami Mistrala oraz Wojtkiem Lendą, którego Karl Nikl cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

IICSB

IICSB

tripody

Jak to na targach bywa nie zabrakło oczywiście nowości a co za tym idzie szlonych cen, które już chyba niewiele mają wspólnego z hobbistycznym wędkowaniem.

Basia

IICSB

Wędy

Nash

Nie zabrakło również giełdy karpiowej, gdzie każdy mógł coś kupić, sprzedać. Mnóstwo akcesorii wędkarskich, bagaży, wędzisk i innych gadżetów sprawiało, że z pewnością każdy znalazł coś dla siebie. Każda z firm przedwidziała konkursy dla gości. I oczywiście jak to to w konkursach bywa oprócz wiedzy i umiejętności potrzebe jest poprostu szczęcie. Tak też się stało. Spośród ogromnej liczby biorących udział w szrnakach w jednym z konkursów zoorganizowanym przez Dawida Patlewicza laureatem został Tomek Kowcun, który w nagrodę otrzymał akcesoria wędkarskie wartości 200 zł.

Zwycięzca

Organizatorzy zapewnili dobrą bazę gastronomiczną, w tym aby nieco ostudzić ...ceny można było wychylić małe, chłodne piwko.

IICSB

Wielu kupujących, zwiedzających jeszcze więcej. Generalnie bardzo fajna impreza. Na pewno pojawimy się na kolejnym Carp Show. Eh... byle do wiosny.


Z karpiowym pozdrowieniem Tomek Kowcun.

(zobacz więcej fotek)


Copyright © 2009-2011 CKK Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin